logoMCZ huisartsen

Disclaimer

Privacyverklaring en gebruiksvoorwaarden

Op het gebruik van deze website en online diensten zijn onze gebruiksvoorwaarden van toepassing.

In onze privacy verklaring leest u hoe wij uw privacy respecteren en beschermen

Browser

Deze site is geoptimaliseerd voor Mozilla Firefox, Chrome, Microsoft Internet Explorer versie 11.0 en hoger.

Registraties van de onderneming

Kamer van Koophandel
U kunt ons in het register van de Kamer van Koophandel vinden onder:

  KvK nummer
Huisartsenpraktijk Huijbregts 30261617
Huisartsenpraktijk van Nieuwstadt 30276914
Huisartsenpraktijk Eijsbouts 54783895
Vita, praktijk voor oefentherapie Cesar en Mensendieck 55954685
Fysiopracticum Hilversum en Wijk bij Duurstede 32162733

 

BIG-register
Onze zorgverlener(s) kunt u in het BIG-register vinden onder:

Medisch Centrum Zandweg, huisartsen

Huisarts BIG-nummer
Mw. A.M.T. Huijbregts 19021734201
Mw. M.A. van Nieuwstadt 59041257201
Dhr. S.W. Eijsbouts 09051529001
Mw. M. van Ginkel 39060923901
Dhr. W. Wanders 89916998701
Mw. M.A.H. Jansen 99910656801
Fysiopracticum Hilversum en Wijk bij Duurstede
Rob Jongerius 59034050704
Peter van den Heuvel 19033857604
Hanneke Visser - Fiolet 69047870204
Erik van den Akker 99054372004

Kwaliteitsregister

Praktijk Vita
Ingeschreven bij het kwaliteitsregister paramedici

Therapeut Registratienummer
Eugenie Veldboer 79901097594
Geja van Kaam 49912412094